Dzisiaj jest zdolny zdziałać cuda. W kosmetyce może usunąć przebarwienia czy niechciane tatuaże. Mógłby zrobić wszystko to, z czym dostępne dotąd metody nie mogły sobie dać rady.

dom drewniany

Autor: otoDom.pl
Źródło: otoDom.pl
Poczytaj o jego rodzajach.
substancje

Autor: IFTM Internorm
Źródło: IFTM Internorm
W kosmetyce laser można dzielić zależnie od rodzaju laserowego źródła, jakie takie narzędzie stosuje. Źródłem światła tego Urządzenia mógłby być kryształ, półprzewodnik albo ciało stałe. Światło produkowane przez urządzenie mogłoby oddziaływać na skórę w rozmaITy sposób. Za słabe światło nie przyniesie pożądanego efektu, natomiast jeżeli będzie zbyt silne dla skóry, mogłyby się na niej pojawić ślady lub odmienne uszkodzenia. Z tego powodu nie każdy laser nada się do robienia dowolnego zabiegu.
Dzisiaj zazwyczaj stosowany jest laser (polecamy bth import stal praca) diodowy. Tutaj źródłem światła jest dioda. Najczęściej używane są do zamykania naczynek krwionośnych czy też trwałego usuwania włosów lub zwalczania cellulitu. Można je również stosować w czasie zabiegów w dermatologicznej chirurgii, np. do likwidacji kurzajek, znamion skórnych czy zmian nowotworowych. Drugim często stosowanym laserem jest laser argonowy. Tu źródłem światła jest gaz. Jest on przeważnie stosowany do leczenia zmian barwnikowych. Wykorzystuje się go przeważnie do likwidacji pajączków czy też mniejszych jamistych naczyniaków. Następnym wariantem lasera jest neodymowo-yagowy. Ten stosowany jest głównie do usuwania wszelkich naczyniowych przemian występujących na skórze bez jej kaleczenia.

W kosmetyce wykorzystuje się go do likwidacji znamion naczyniowych płaskich czy też zmian naczyniowych spowodowanych opalaniem. Jest jeszcze jeden przeważnie stosowany laser. Wykorzystuje on dwutlenek węgla. Przeważnie stosowany jest do zmniejszania powierzchni blizn oraz do likwidacji nierówności skóry.